O nás

Firma Českomoravská zabezpečovací vznikla v roce 1995 jako fyzická osoba – ČESKOMORAVSKÁ ZABEZPEČOVACÍ – Milan Pekárek. V této době byla pro firmu prioritní činnost v oblasti dodávky a instalací elektronických zabezpečovacích systémů – EZS.

Na základě požadavků zákazníků a praxe se v roce 2000 firma začala orientovat na nabídku ucelených dodávek – profesionálních řešení komplexního zabezpečení objektů. S tím souviselo rozšíření činnosti firmy o nabídku mechanického zabezpečení – zejména bezpečnostních dveří, mříží, okenních fólií a vratové a garážové techniky.

V roce 2004 se firma transformovala na právnickou formu ČMZ spol s r.o.

Organizační a technické vybavení firmy umožňuje zaujmout systémový postoj a vstřícnost k požadavkům zákazníka. Naším cílem je v rámci jednoho obchodního vztahu odvést komplexní balík služeb v oblasti ochrany osob a majetku, s důrazem na ověřenou kvalitu dodávaných komponentů, ucelenost a finanční výhodnost nabídky.

Díky nekompromisnímu důrazu na kvalitu provedených dodávek a prací je naším standardem prodloužená záruka 48 měsíců na převážnou většinu zakázek.

Cílem firmy není dodávat co nejširší spektrum produktů z celé široké oblasti zabezpečovacích technologií, ale naopak se koncentrovat a specializovat jen na vybrané oblasti a produkty a v nich vytvořit svým partnerům příznivé komplexní prostředí, včetně potřebné úrovně technické podpory, servisních služeb a vzdělávání.

Za ČMZ spol. s r.o.

Milan Pekárek

Mgr. Jaroslav Špaček